بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کیوی پلاست کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه محصولات یکبار مصرف و محصولات بهداشتی

مرتب سازی :

انواع لیوان یکبار مصرف برای نگهداری نوشیدنی های سرد و گرم

فنجان کلاسیک لونا220cc بسته 18 عددی % حراج 9

فنجان کلاسیک لونا220cc بسته 18 عددی

  • 54,000 تومان
  • 49,000 تومان
لیوان یکبار مصرف فانتزی قلبی بسته 20عددی % حراج 8

لیوان یکبار مصرف فانتزی قلبی بسته 20عددی

  • 26,000 تومان
  • 24,000 تومان

معرفی انواع لیوان یکبار مصرف

امروزه با تغییرات سریع و ارزشمند شدن زمان بسیاری از لوازم حتی لوازم آشپزخانه تغییر کرده اند. نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه داشت بهداشت مواد غذایی و ظروف مورد استفاده است. در زمان حال استفاده از انواع ظروف یکبار مصرف بخصوص لیوان یکبار مصرف رواج پیدا کرده و بسیاری از افراد از این ظروف بصورت روزانه استفاده میکنند. به ویژه با افزایش بیماری کرونا استفاده از یکبار مصرف افزایش چشمگیری پیدا کرده است که میتواند به کاهش شیوع بیماری کمک کند.

یکی از ظروفی که بسیار پر کاربرد است و بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و در فروشگاه کیوی پلاست هم تنوع خوبی دارد، لیوان یکبار مصرف است. استفاده از این لیوان ها در مهمانی ها و جشن ها، پذیرایی کردن را برای شما بسیار آسان تر میکند. به ویژه اینکه لیوانهای کیوی پلاست در طراحی های شیک و لوکس و بسیار متنوع عرضه میشود. لیوان های یکبار مصرف انواع مختلفی دارند این لیوان ها می توانند کاغذی و یا پلاستیکی باشند و شفاف و یا بصورت غیر شفاف باشند. بصورت کلی آنها در انواع و شکل ها و مدل های مختلفی تولید میشوند و به بازار عرضه می شوند. در ادامه با بعضی از آنها آشنا میشویم.

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی

دستگاه هایی که لیوان یک بار مصرف تولید میکنند در شکلها و انواع مختلفی وجود دارند و این دستگاه ها انواع مختلفی از لیوان ها را تولید میکنند. یکی از انواع آنها لیوان یکبار مصرف پلاستیکی است. این نوع از لیوان ها اغلب برای نوشیدنی های سرد و خنک استفاده می شوند. نوشیدنی هایی مانند آب، آبمیوه و مانند اینها مورد استفاده قرار میگیرند.

 باید دقت داشته باشید که وابسته به جنس لیوان برخی از این نوع لیوان ها برای نوشیدنی های گرم استفاده نکنید زیرا ممکن است برای سلامتی شما ضرر داشته باشند. لیوان ها و ظروف PET جنس بهتری دارند و برای مدت زمان کوتاهی میتوان نوشیدنی گرم  در آن نگهداری کرد. مواد اولیه این لیوان ها پلیمر ها هستند که از سنتز شدن مواد اولیه به نام منومر تشکیل شده اند.

 

لیوان یکبار مصرف شفاف

لیوان های یکبار مصرف می توانند بصورت شفاف و یا غیر شفاف باشند. لیوان های یکبار مصرفی که بصورت شفاف تولید می شوند محتوا داخل لیوان مشخص است و لیوان های غیر شفاف بصورت مات هستند و حالت شفاف و مشخص را ندارند. لیوان های شفاف در گذشته بسیار نرم و شکننده بودند و از زیبایی خاصی برخوردار نبودند. اما محصولات جدید از جنس پلی اتیلن تولید شده اند ضخامت بالاتری دارند و حس لیوان شیشه ای را میدهند، در طرحهای مختلفی تولید میشوند و برای نوشیدنی های رنگی انتخاب شیک و زیبایی هستند.

 

لیوان یکبار مصرف کاغذی

با وجود ضررهایی که برای لیوان های پلاستیکی بیان شده است لیوان های یکبار مصرف کاغذی و PET انتخاب مناسب تری برای نوشیدنی های گرم است. این لیوان ها از کاغذ درست می شوند و برای سلامتی انسان ضرر ندارند و کمترین ضرر و اثر شیمیایی را روی مواد و نوشیدنی ها دارند و همچنین این لیوان ها چون از جنس کاغذ هستند در طبیعت آسانتر و سریعتر تجزیه میشوند. لیوان های کاغذی در اندازه ها و طرح های مختلف تولید میشوند.

 

لیوان یکبار مصرف برای قهوه

یکی از انواع ظروف یکبار مصرف کیوی پلاست که امروزه در کافه ها برای قهوه استفاده می شود لیوان یکبار مصرف برای قهوه خوری است. لیوان های یکبار مصرف برای قهوه در سایز ها و طرح های مختلفی تولید میشوند با توجه به سفارش و خواسته ی مشتری تولید میشوند. لیوان های کوچکی که برای قهوه خوری استفاده میشوند معمولا کاغذی هستند. لیوان های سایز کوچک قهوه خوری  ابعاد کوچکتری دارند و قیمت مناسبی دارند دارای حجم 90 سی سی هستند و به آن لیوان قهوه خوری و یا شات، تستر و سمپل میگویند.

لیوان های کاغذی یکبار مصرف که برای قهوه استفاده میشوند باید ویژگی هایی داشته باشند که بتوانند دمای بالا را تحمل کنند و در دمای بالا نیز خاصیت مضری نداشته نباشند. این ویژگی ها را نیز مواد اولیه که برای تولید لیوان استفاده میشود نیز دارند. کاغذی که برای ساخت آن استفاده میشود کاغذ پلی اتیلن نام دارد. یکی دیگر از ویژگی هایی که این لیوان ها دارند این است که در ساخت آنها نباید از چسب استفاده کرد. لیوان های یکبار مصرف قهوه از مواد با کیفیت ساخته شده اند و با نوشیدنی داغ واکنش نمیدهند.

 

قیمت لیوان یکبار مصرف

این لیوان ها با توجه به نوع مواد استفاده شده در ساخت آنها که تعیین کننده ی کیفیت آن است و همچنین با توجه به طرح، رنگ، شکل و دیگر ویژگی های ساختاری و ظاهری، با قیمت های مختلفی عرضه می شوند که همگی آنها را میتوانید در فروشگاه اینترنتی کیوی پلاست مشاهده کنید.

با پیشرفت ها در زمینه ارتباطات و اینترنت شما می توانید بسیار آسان بصورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید. سایت کیوی پلاست انواع لیوان یکبار مصرف برای فروش عرضه می کند که میتوانید با مراجعه به آن انواع محصولات را دیده و خرید خود را انجام دهید.

مشاهده بیشتر