بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کیوی پلاست کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه محصولات یکبار مصرف و محصولات بهداشتی

انواع کیسه زباله

انواع کیسه زباله
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/04/23 0 نظر

برای جدا کردن زباله ها به انواع کیسه زباله مخصوص با نوع زباله نیاز است؛ مثلا زباله های خشک که شامل کاغذ، پاکت و کارتون ها میشوند و زباله های تر هم که پسماند غذا و خوراکی و میوه و سیزیجات می باشند

انواع مختلف کیسه زباله

یکی از کالاهایی که مصرف زیادی در جوامع انسانی دارد کیسه زباله است. برای محیط های مختلف و همچنین جمع آوری و جدا کردن زباله ها انواع کیسه زباله تولید و عرضه شده است. در اکثر کشورهای پیشرفته زباله های خشک و تر و فلزات را از مبدا تفکیک میکنند و برای اینکار سطل زباله های مخصوص در منازل تعبیه شده است که زباله ها جداگانه در آنها ریخته شده و تفکیک میشوند. برای جدا کردن زباله ها به انواع کیسه زباله مخصوص با نوع زباله نیاز است؛ مثلا زباله های خشک که شامل کاغذ، پاکت و کارتن ها میشوند و زباله های تر هم که پسماند غذا و خوراکی و میوه و سبزیجات می باشند؛ برای هر کدام باید از کیسه زباله ی مخصوص استفاده کرد. 

بسیاری از انواع کیسه های زباله از مواد بازیافتی ساخته و به تولید میرسند. از کیسه های زباله همه روزه و در هر مکانی استفاده میشود. استفاده از کیسه زباله امری ضروریست و همواره در سبد خرید خانواده ها وجود دارد. با توجه به اینکه تولید زباله در هر قشر و صنفی امری اجتناب ناپذیر است و مرتبا انسان ها در حال تولید زباله می باشند برای مدیریت پسماندها و حفظ بهداشت محیط و اجتماع استفاده از کیسه های زباله برای جمع آوری و نگهداری و دفع زباله ها از محیط زیست ضروری می باشد. برای جمع آوری و نگهداری کیسه زباله ها باید از کیسه های مناسب از نظر اندازه و ضخامت استفاده کرد.

کیسه زباله

برخی از کیسه های زباله از پسماندهای پلاستیکی و بازیافتی و گاه غیر بهداشتی تولید میشود که این نوع کیسه ها به رنگ مشکی می باشند اما برخی از کیسه زباله ها با مواد پلیمری بدون استفاده از مواد بازیافتی تولید میشوند و به بازار عرضه میشوند که معمولا این نوع کیسه زباله ها در رنگ های شفاف مانند آبی، سبز و.. تولید میشوند.

انواع کیسه زباله از نظر جنس

کیسه زباله ی نازک: این نوع کیسه زباله نازک است و ضخامت زیادی ندارد از این کیسه برای زباله هایی که وزن زیادی ندارند و همچنین برای زباله های خشک استفاده شود.
کیسه زباله ضخیم: این نوع کیسه زباله ضخامت بیشتری دارد. ازاین کیسه زباله ها برای زباله هایی که وزن بیشتری دارند استفاده میشود و همچنین زباله هایی که قطعات برنده و یا تیز دارند در این کیسه ها ریخته میشوند.

 

 

 

محصول پیشنهادی:  کیسه زباله پنگوئن

 

 

 

 

کیسه های زباله از نظر سایز نیز سایزهای مختلفی دارند و به انواع کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم میشوند. با توجه به نیازی که دارید میتوانید کیسه مورد نیاز خود را انتخاب کنید. با توجه به میزان تولید زباله در هر خانواده و یا هر مکان دیگری بهتر است که از کیسه زباله با سایز مناسب استفاده کرد زیرا که از نظر اقتصادی و بهداشتی نیز به صرفه تر است.

بعضی از کیسه های زباله بصورت رولی یا بسته بندی که جداسازی آنها آسان است به بازار عرضه میشوند. بعضی از کیسه های زباله بصورت کیلویی به فروش می رسند. کیسه زباله خوب و باکیفیت بایستی در برابر پارگی مقاوم باشد. 

کیسه های زباله در مدل های مختلفی هستند مثلا بعضی بصورت دسته دار هستند و براحتی حمل میشوند.
 

نظرات

captcha Refresh