بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کیوی پلاست کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه محصولات یکبار مصرف و محصولات بهداشتی

کیوی پلاست محصولات محصولات بهداشتی کیت بهداشتی حفاظت فردی ( پیشگیری)
کیت بهداشتی حفاظت فردی ( پیشگیری)

کیت بهداشتی حفاظت فردی ( پیشگیری)

کد کالا :
81,000 تومان 68,000 تومان

کیت بهداشتی محافظت فردی بهداشتی شامل:

  • 2 بسته  100 برگ دستکش یکبار مصرف نایلونی ( 200 عدد)
  • 1 محلول ضد عفونی کننده دست ایرپل (250 میلی لیتر- پایه اتانول 70%- تاییدیه وزارت بهداشت)
  • 5 عدد ماسک چهار لایه مورد تایید وزارت بهداشت
  • 1 رول کیسه زباله
  • 15 عدد پد الکلی
خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
+ موارد بیشتر

محتویات کیت بهداشتی حفاظت فردی

کیت بهداشتی محافظت فردی بهداشتی به صورت پکیج محصولی از کیوی پلاست

شامل 2 بسته  یکصد برگی دستکش یکبار مصرف نایلونی ( 200 عدد)

1 محلول ضد عفونی کننده دست ایرپل (250 میلی لیتر- پایه اتانول 70%- تاییدیه وزارت بهداشت)

5 عدد ماسک مورد تایید وزارت بهداشت

1 رول کیسه زباله پرفراژ دار ( متوسط)

15 عدد پد الکلی جهت تمیز کردن گوشی و سطوح صاف

 

معرفی بهترین کیت بهداشتی حفاظت فردی

امروزه، در شرایط شیوع گسترده عفونت ویروسی COVID-19، به منظور تضمین بهداشت و سلامت خود و خانواده، بیش از هر زمان دیگر به کیت بهداشتی حفاظت فردی نیازمند هستیم. براساس نظر کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO)، استفاده از دستکش یکبار مصرف، شستشوی مرتب دست ها با آب و صابون و یا محلول های ضدعفونی کننده حاوی الکل، دفع زباله و پسماندها به صورت کاملا بهداشتی، جزو اقدامات ضروری برای کنترل و پیشگیری از ابتلا به عفونت کروناویروس می باشد. کیت بهداشتی حفاظت فردی تهیه شده توسط کیوی پلاست یکی از مطمئن ترین کیت های بهداشتی عرضه شده در سطح کشور می باشد که اکنون در اختیار شما قرار گرفته است.
با توجه به اینکه قصد و هدف اصلی کیوی پلاست از تهیه و عرضه کیت بهداشتی حفاظت فردی، کمک به تامین بهداشت و سلامت شما و خانواده تان است، لذا در این قسمت چند توصیه مهم مربوط به استفاده از دستکش و محلول ضدعفونی کننده دست ارائه می شود:

1- درصورت امکان قبل از پوشیدن دستکش، دست های خود را با آب و صابون بشویید.

2- مواظب باشید بعد از پوشیدن دستکش توسط اجسام نوک تیز پاره نشود.

3- در صورت پارگی دستکش، حتما آن را تعویض نمایید.

4- بعد از استفاده از دستکش، دستکش خود را در سل زباله بیندازید و حتما دست های خود را با آب و صابون و یا محلول ضدعفونی کننده دست شستشو و تمیز نمایید.

5- تحت هیچ شرایطی از دستکش های مصرف شده، مجددا استفاده نکنید.

کیت بهداشتی محافظتی شامل


کیت بهداشتی حفاظت فردی عرضه شده توسط شرکت کیوی پلاست، یک بسته کامل بهداشتی مناسب برای حفاظت فردی است که با رعایت کامل استانداردهای بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت تهیه شده است. پکیج این کیت شامل محصولات زیر می باشد:

1-  دو بسته دستکش یکبار مصرف نایلونی یکصد برگی (200 عدد): دستکش بهداشتی یکی ازتجهیزات ضروری محافظت فردی است که می تواند فرد را در مقابل انتشار عفونت ها یا بیماری های میکروبی حفاظت نماید. بنابراین، استفاده از دستکش بدون تردید یک بخش مهم از استراتژی کنترل عفونت کروناویروس می باشد. دستکش یکبار مصرف کیان، یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین دستکش های نایلونی تولید شده در کشور است که بصورت بسته های استریل 100 تایی در کیت بهداشتی حفاظت فردی عرضه شده است. نکته مهم برای شما که اهمیت ویژه ای به بهداشت و سلامت خود و خانواده تان قایل هستید آن است که دستکش های تولیدی از مواد اولیه 100 درصد بهداشتی تهیه شده اند.
2- محلول ضدعفونی کننده دست ایرپل: این محلول در حجم 250 سی سی بر پایه الکل اتانول 70 درصد تهیه شده است و دارای گواهی تاییدیه وزارت بهداشت می باشد. مطابق دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی (WHO) و پیشنهادات مرکز کنترل و مراقبت از بیماری ها (CDC)، استفاده از الکل اتانول 60 درصد و بالاتر از آن و محلول های ضد عفونی کننده با پایه الکل اتانول و ایزوپروپانول 70 درصد تاثیر قدرتمندی در نابودی و از بین رفتن اثر ویروس ها به ویژه کروناویروس COVID-19 دارد. در تولید محلول ضدعفونی کننده دست ایرپل عرضه شده در کیت بهداشتی حفاظت فردی، استانداردهای بهداشتی توصیه شده توسط وزارت بهداشت رعایت گردیده است.
3- ماسک: یکی از اقلام پکیج کیت بهداشتی حفاظت فردی، ماسک می باشد که به صورت کاملا استریل و بهداشتی تهیه شده است. در وضعیت شیوع عفونت ها، توصیه می شود جهت جلوگیری از انتشار بیماری، افراد هنگام حضور در محیط بیرون و در اماکن عمومی و مراکز بیمارستانی از ماسک استفاده نمایند. پیشنهاد می شود هم افراد سالم و هم افرادی که علائم تنفسی مانند سرفه دارند از ماسک استفاده کنند. البته براساس نظر کارشناسان سازمان بهداشت جهانی، استفاده از ماسک زمانی مفید خواهد بود که شما از دستکش نیز استفاده کنید و دست های خود را با محلول ضدعفونی کننده دست و یا با آب و صابون شستشو داده و تمیز نمایید.
 4- کیسه زباله پرفراژ دار جهت نگهداری پسماندها: یکی از مزیت های مهم کیسه زباله پرفرژدار این است که در موقع استفاده، تماس دست با آنها به کمترین حد ممکن می رسد و در نتیجه اصول بهداشتی به آسانی و مطمئن تر رعایت می گردد.

5- کیسه فریز آسان مصرف آیری پلاست ( 120 برگی) (فعلا ماسک جزو پکیج نمیباشد) برای نگهداری مواد غذایی و مواد و وسایلی که میخواهید در امان بماند.

 

مشخصات فنی کیت بهداشتی حفاظت فردی ( پیشگیری)

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه