بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کیوی پلاست کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه محصولات یکبار مصرف و محصولات بهداشتی

مقالات

محصولات یکبار مصرف تجزیه پذیر با منشا گیاهی، قابل تجزیه و دوستدار سلامتی انسان ها و محیط زیست میباشند. در ساخت چنین محصولاتی از پلیمرهای گیاهی مانند ذرت، سیب زمینی، نیشکر و گندم استفاده میکنند.

14 بازدید بخوانید

تفاوت نایلون با نایلکس از جهت های مختلفی با یکدیگر متفاوت هستند. مواد تشکیل دهنده، موارد مصرفی، مقاومت و غیره از مهم ترین مواردی است که این دو را از یکدیگر متمایز میکند. 

23 بازدید بخوانید

در این روز ها که شیوع ویروس کرونا کل جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است، به کارگیری برخی از اقدامات میتواند در قطع زنجیره ابتلا موثر باشد. یکی از آنها، استفاده از ظروف و بسته بندی یکبار مصرف است. این ظروف در ابعاد و طرح های مختلفی تولید میشوند و شما میتوانید بر اساس نیاز خود از آنها استفاده نمایید.

56 بازدید بخوانید

ظروف یکبار مصرف مجلسی یکی از موارد بسیار مهم و لازم برای مهمانی های بزرگ و پر جمعیتی هستند که نیاز است در آن ها از ظروف یکبار استفاده شود. چنانچه این ظروف، لوکس و مجلسی نیز باشند گزینه بسیار مناسبی برای چنین مراسمی خواهند بود.

81 بازدید بخوانید

با نزدیک شدن به زمان افطار در ماه رمضان و مهمانی خانواده ها در کنار هم جمع میشوند و حال و هوای سفره های افطاری مهمانی ها بسیار جذاب و به یاد ماندنی است و تزیین سفره افطار برای مهمانی میتواند این جذابیت را دوچندان کند.

196 بازدید بخوانید

طی دو دهه اخیر استفاده از دستمال های یکبار مصرف بسیار رواج یافته است که استفاده بی رویه از آن ها موجب افزایش زباله و از بین رفتن درختان شده است و زیان های جبران ناپذیری به محیط زیست وارد نموده است. از این رو دستمال های پارچه ایی گزینه مناسب تری هستن که به انواع مختلف آن می پردازیم.

163 بازدید بخوانید

تشخیص ماسک سه لایه تقلبی از اصل با شیوع بیماری کرونا میتواند سلامتی افراد را تضمین کند و از ورود ویروسها و انتقال آن به افراد جلوگیری بعمل آورد.  

237 بازدید بخوانید

راهنمای خرید لیوان یکبار مصرف و نکاتی در این مورد در این مقاله به سمع و بصر شما خواهد رسید؛ بهتر است که این متن رامطالعه کنید چون زمانی که مراسماتی از قبیل عزاداری و تعزیه ، جشن عروسی ، تولد و ... داشته باشید بی شک به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد.

226 بازدید بخوانید

با افزایش جمعیت و زندگی شهر نشینی و پیشرفتهای شکل گرفته بسته بندی های پلاستیکی بخش مهمی از زندگی ما را فرا گرفته اند که به راحت تر شدن هر چه بیشتر بسته بندی ها و افزایش عمر محصولات منجر شده است.

157 بازدید بخوانید

حفظ تعادل اکولوژیکی بلندمدت در زمان استفاده از محصولات یکبار مصرف در اولویت قرار دارد. بنابراین در زمان خرید این نوع محصولات ضمن توجه به شک بودن و دوام، باید به سازگاری آن با محیط زیست نیز توجه شود.

354 بازدید بخوانید

در کنار  معایبی که ظروف یکبار مصرف دارند البته مصرف کنندگان آن مزایایی را برای آن بیان می کنند که قابل تامل است. قبل از عنوان هر مطلبی باید بدانید که جنس این ظروف یکسان نیستند و برای آگاهی بیشتر باید  با مواد اولیه آنها و خصوصیاتی که بر اثر آن ایجاد می کنند آشنا باشید.

212 بازدید بخوانید

جهان امروز با تهدید بزرگ ظروف یکبار مصرف روبرو است و استفاده از این ظروف روز به روز در حال افزایش است که این مسئله به یکی از دغدغه های عمده‌ی دوست داران طبیعت و تهدیدی جدی برای آیندگان است.

187 بازدید بخوانید