بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کیوی پلاست کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه محصولات یکبار مصرف و محصولات بهداشتی

مقالات

 نایلون یا پلاستیک به عنوان یکی از مهمترین اکتشافات قرن بیستم محسوب می‌ شود. برای اینکه بدانیم نایلون چگونه ساخته می شود باید به متریال به کار رفته در ساخت آن اشاره نماییم. این ماده شیمیایی به عنوان یکی از انعطاف پذیرترین، مقاوم ترین و محکم ترین مواد امروز در اختیار مردم قرار می ‌گیرد.

13 بازدید بخوانید

بازیافت ظروف یکبار مصرف به چرخه مصرف، اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که امروزه استفاده از ظروف یکبار مصرف در میان شهروندان بسیار زیاد می باشد.

19 بازدید بخوانید

تفاوت نایلون و پلاستیک در جنس آنها میباشد، نایلون، شفاف و نرم است، اما پلاستیک دارای جنس خشک و مات میباشد. از نایلون در لباس فروش ها و یا داروخانه ها استفاده میشود. از پلاستیک در میوه فروشی ها و یا اجناسی که سنگین هستند کاربرد دارد.  

14 بازدید بخوانید

امروزه استقبال افراد از ظروف پلاستیکی، برای نگهداری مواد غذایی زیاد شده است. بهتر است قبل از  هرچیز، جوانب مثبت و منفی ظروف پلاستیکی غذا را در نظر بگیرید، و بعد تصمیم گیری کنید. فواید استفاده از آنها، سهولت در استفاده، قابلیت حمل آسان، قیمت مناسب و غیره میباشد. اما استفاده مداوم از آنها باعث بیماریهای سرطان و ... میشود.

27 بازدید بخوانید

برای جدا کردن زباله ها به انواع کیسه زباله مخصوص با نوع زباله نیاز است؛ مثلا زباله های خشک که شامل کاغذ، پاکت و کارتون ها میشوند و زباله های تر هم که پسماند غذا و خوراکی و میوه و سیزیجات می باشند

120 بازدید بخوانید

بازیافت نایلون یکی از مهمترین و پرکاربردترین مباحث هم در حوزه ی محیط زیست و صنعت میباشد. نایلون نوع خاصی از پلیمر ترکیبی است که توسط بشر ساخته شده است.

108 بازدید بخوانید

محصولات یکبار مصرف تجزیه پذیر با منشا گیاهی، قابل تجزیه و دوستدار سلامتی انسان ها و محیط زیست میباشند. در ساخت چنین محصولاتی از پلیمرهای گیاهی مانند ذرت، سیب زمینی، نیشکر و گندم استفاده میکنند.

66 بازدید بخوانید

تفاوت نایلون با نایلکس از جهت های مختلفی با یکدیگر متفاوت هستند. مواد تشکیل دهنده، موارد مصرفی، مقاومت و غیره از مهم ترین مواردی است که این دو را از یکدیگر متمایز میکند. 

71 بازدید بخوانید

در این روز ها که شیوع ویروس کرونا کل جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است، به کارگیری برخی از اقدامات میتواند در قطع زنجیره ابتلا موثر باشد. یکی از آنها، استفاده از ظروف و بسته بندی یکبار مصرف است. این ظروف در ابعاد و طرح های مختلفی تولید میشوند و شما میتوانید بر اساس نیاز خود از آنها استفاده نمایید.

100 بازدید بخوانید

ظروف یکبار مصرف مجلسی یکی از موارد بسیار مهم و لازم برای مهمانی های بزرگ و پر جمعیتی هستند که نیاز است در آن ها از ظروف یکبار استفاده شود. چنانچه این ظروف، لوکس و مجلسی نیز باشند گزینه بسیار مناسبی برای چنین مراسمی خواهند بود.

237 بازدید بخوانید

با نزدیک شدن به زمان افطار در ماه رمضان و مهمانی خانواده ها در کنار هم جمع میشوند و حال و هوای سفره های افطاری مهمانی ها بسیار جذاب و به یاد ماندنی است و تزیین سفره افطار برای مهمانی میتواند این جذابیت را دوچندان کند.

268 بازدید بخوانید

طی دو دهه اخیر استفاده از دستمال های یکبار مصرف بسیار رواج یافته است که استفاده بی رویه از آن ها موجب افزایش زباله و از بین رفتن درختان شده است و زیان های جبران ناپذیری به محیط زیست وارد نموده است. از این رو دستمال های پارچه ایی گزینه مناسب تری هستن که به انواع مختلف آن می پردازیم.

209 بازدید بخوانید